![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xux_ux | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 45 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 27, 2007 |
| 60 | That Thing You Do! (1996) - Aug 27, 2007 |
| 54 | Identity (2003) - Aug 25, 2007 |
| 58 | The Girl Next Door (2004) - Aug 25, 2007 |
| 62 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 25, 2007 |
| 58 | Memento (2001) - Aug 25, 2007 |
| 90 | Waterworld (1995) - Aug 25, 2007 |
| 63 | The Aviator (2004) - Aug 25, 2007 |
| 61 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 25, 2007 |
| 62 | L.A. Confidential (1997) - Aug 25, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |