![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xxxvvv | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: May 15, 2011
Location: new york, new york, USA
|

| 80 | Chronicle (2012) - Feb 26, 2012 |
| 90 | Equilibrium (2002) - Feb 26, 2012 |
| 70 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 10, 2012 |
| 80 | Real Steel (2011) - Jan 10, 2012 |
| 45 | Metropia (2009) - Dec 01, 2011 |
| 5 | Priest (2011) - Nov 29, 2011 |
| 30 | Johnny Mnemonic (1995) - Nov 29, 2011 |
| 14 | Splice (2010) - Nov 28, 2011 |
| 10 | Junior (1994) - Nov 28, 2011 |
| 75 | A Boy and His Dog (1975) - Nov 28, 2011 |
| Actors | Jackie Chan |
| Writers | Jackie Chan |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |