![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xxzcuzxx | |
![]() |
Movie Buff - 328 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2011
Location: Tampa, Florida, USA
|

| 40 | Into the Wild (2007) - May 29, 2012 |
| 75 | Rebel Without a Cause (1955) - May 29, 2012 |
| 55 | Bigger Than Life (1956) - May 28, 2012 |
| 70 | Out of the Past (1947) - May 28, 2012 |
| 60 | Charade (1963) - May 28, 2012 |
| 75 | My Man Godfrey (1936) - May 24, 2012 |
| 55 | Vampire's Kiss (1989) - May 13, 2012 |
| 45 | The Ghoul (1933) - Apr 28, 2012 |
| 75 | The Adventures of Tintin (2011) - Mar 25, 2012 |
| 50 | The Hunger Games (2012) - Mar 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |