xziasf

xziasf
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 30 Aug 2015
80 64% '71 (2014) - Rated 30 Aug 2015
90 91% Birdman (2014) - Rated 12 Jul 2015
90 91% The Imitation Game (2014) - Rated 12 Jul 2015
80 64% Two Days, One Night (2014) - Rated 05 Jul 2015
80 64% Happy Valley (2014) - Rated 27 Jun 2015
60 11% Home (2015) - Rated 27 Jun 2015
70 30% Whiplash (2014) - Rated 23 Jun 2015
80 64% The Lego Movie (2014) - Rated 22 Jun 2015
80 64% Apocalypto (2006) - Rated 22 Jun 2015