![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
y7w29 | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2009
Location: Canada
|

| 30 | Liar Liar (1997) - Aug 29, 2009 |
| 88 | Julie & Julia (2009) - Aug 29, 2009 |
| 93 | Remember the Titans (2000) - Aug 29, 2009 |
| 80 | In Her Shoes (2005) - Aug 29, 2009 |
| 50 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 29, 2009 |
| 70 | Match Point (2005) - Aug 29, 2009 |
| 90 | The Constant Gardener (2005) - Aug 29, 2009 |
| 80 | The Life of David Gale (2003) - Aug 29, 2009 |
| 80 | Gattaca (1997) - Aug 29, 2009 |
| 90 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Aug 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |