Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yaakovavdiel
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2011
Location: alon shevut, Israel
Recent Rankings
90 The Lion King (1994) - Aug 21, 2011
97 Ocean's Thirteen (2007) - Aug 21, 2011
95 Ocean's Twelve (2004) - Aug 21, 2011
100 Ocean's Eleven (2001) - Aug 21, 2011
95 The Untouchables (1987) - Aug 21, 2011
90 American Pie (1999) - Aug 21, 2011
97 Opportunity Knocks (1990) - Aug 21, 2011
85 Big (1988) - Aug 21, 2011
85 Shrek (2001) - Aug 21, 2011
100 Gladiator (2000) - Aug 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yaakovavdiel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?