![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yadayada | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2011
|

| 80 | Rico Ri à Toa (1957) - Jun 20, 2011 |
| 85 | Amélia (2000) - May 29, 2011 |
| 85 | Love for Sale (2006) - May 24, 2011 |
| 60 | Lisbela E O Prisioneiro (2003) - Apr 26, 2011 |
| 70 | O Auto da Compadecida (1999) - Apr 26, 2011 |
| 60 | O Auto da Compadecida (2000) - Apr 26, 2011 |
| 20 | Se Eu Fosse Você (2006) - Apr 26, 2011 |
| 30 | Lua de Cristal (1990) - Apr 26, 2011 |
| 30 | Super Xuxa Contra o Baixo Astral (1988) - Apr 26, 2011 |
| 65 | Um Copo de Cólera (1999) - Apr 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |