Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yamiacat
Film Freak - 708 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: Birmingham, UK
Bio: slacker
Recent Rankings
90 Night on Earth (1991) - Jul 08, 2011
80 A Boy and His Dog (1975) - Jul 05, 2011
80 The Magnificent Seven (1960) - Jul 05, 2011
90 The Mirror (1975) - Jul 05, 2011
70 Dai-Nipponjin (2007) - Jul 05, 2011
80 A Town Called Panic (2009) - Jul 05, 2011
50 Evan Almighty (2007) - Apr 16, 2011
80 Le Samouraļ (1967) - Apr 16, 2011
75 Namgeuk-ilgi (2005) - Apr 16, 2011
60 Immortal (ad vitam) (2004) - Apr 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yamiacat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?