![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yap | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2006
|
| 93 | Undertow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Spirited Away (2002) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Aug 13, 2007 |
| 51 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Bottle Rocket (1996) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Best of Youth (2003) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The Wild Parrots of Telegraph Hill (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Word Wars (2004) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Hard Eight (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Closet (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |