![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yasareti | |
![]() |
Movie Buff - 337 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2011
Location: Istanbul, Turkey
|

| 88 | Dogtooth (2010) - May 13, 2012 |
| 87 | Amadeus (1984) - May 13, 2012 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - May 09, 2012 |
| 82 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - May 09, 2012 |
| 83 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - May 09, 2012 |
| 82 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - May 09, 2012 |
| 82 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - May 09, 2012 |
| 82 | Saving Private Ryan (1998) - May 09, 2012 |
| 85 | Winter Light (1962) - May 09, 2012 |
| 88 | Yazgi (2001) - May 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |