yasemin yaa

yasemin_yaa
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2014
Location: Peru, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 51% The French Dispatch (2021) - Rated 06 May 2022
91 72% Isle of Dogs (2018) - Rated 06 May 2022
92 81% Jojo Rabbit (2019) - Rated 06 May 2022
95 99% The Man Who Killed Don Quixote (2018) - Rated 06 May 2022
87 46% Good Omens (2019) - Rated 14 Oct 2021
87 46% Waterworld (1995) - Rated 14 Oct 2021
79 26% The Book of Eli (2010) - Rated 09 Oct 2021
77 20% Chappie (2015) - Rated 09 Oct 2021
87 46% The Princess Bride (1987) - Rated 09 Oct 2021
93 88% Willow (1988) - Rated 09 Oct 2021