![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yayann | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Port Louis, Pointe aux Sables, Mauritius
|

| 85 | Matilda (1996) - Sep 12, 2009 |
| 95 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Sep 12, 2009 |
| 95 | Lethal Weapon 4 (1998) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Sep 12, 2009 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Sep 12, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Ice Age (2002) - Sep 12, 2009 |
| 77 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |