Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yelicker
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: May 11, 2009
Location: Belfast, UK
Recent Rankings
95 The Departed (2006) - May 18, 2009
90 The Game (1997) - May 11, 2009
100 A Very British Coup (1988) - May 11, 2009
99 Chinatown (1974) - May 11, 2009
90 Infernal Affairs (2002) - May 11, 2009
80 Good Will Hunting (1997) - May 11, 2009
100 The Bourne Ultimatum (2007) - May 11, 2009
100 The Bourne Supremacy (2004) - May 11, 2009
85 Crash (2005) - May 11, 2009
99 Glengarry Glen Ross (1992) - May 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yelicker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?