yellowfin257

yellowfin257
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Blade Runner (1982) - Rated 05 Nov 2007
100 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Nov 2007
"Can anyone say "HAL" ?"
70 15% Open Range (2003) - Rated 05 Nov 2007
90 75% Unforgiven (1992) - Rated 05 Nov 2007
85 65% Young Guns (1988) - Rated 05 Nov 2007
80 45% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 05 Nov 2007
80 45% City Slickers (1991) - Rated 05 Nov 2007
80 45% Pale Rider (1985) - Rated 05 Nov 2007
50 5% The Quick and the Dead (1995) - Rated 05 Nov 2007
75 25% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 05 Nov 2007