![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yellowsub9 | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Austin, tx, USA
|

| 98 | Annie Hall (1977) - Sep 05, 2008 |
| 93 | I Heart Huckabees (2004) - Sep 05, 2008 |
| 93 | The Dark Knight (2008) - Sep 05, 2008 |
| 93 | Adaptation. (2002) - Sep 05, 2008 |
| 92 | Paris, Texas (1984) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Stand by Me (1986) - Sep 05, 2008 |
| 98 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Sep 05, 2008 |
| 100 | Donnie Darko (2001) - Sep 05, 2008 |
| 82 | Iron Man (2008) - Sep 05, 2008 |
| 98 | The Wizard of Oz (1939) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |