Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yersiz
Film Freak - 506 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
65 Pardon (2005) - Aug 25, 2011
90 Boy A (2008) - Aug 25, 2011
72 City Slickers (1991) - Aug 25, 2011
30 Anger Management (2003) - Aug 25, 2011
55 Monster (2003) - Aug 25, 2011
65 The Flintstones (1994) - Aug 25, 2011
45 Midnight Express (1978) - Aug 25, 2011
40 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 25, 2011
50 Twister (1996) - Aug 25, 2011
70 Vizontele (2001) - Aug 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yersiz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?