![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yguifei | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2010
Location: USA
|

| 60 | The X-Files: I Want to Believe (2008) - Dec 11, 2010 |
| 95 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Dec 11, 2010 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Dec 11, 2010 |
| 40 | Coyote Ugly (2000) - Dec 11, 2010 |
| 5 | Dumb and Dumber (1994) - Dec 11, 2010 |
| 90 | Hannah and Her Sisters (1986) - Dec 11, 2010 |
| 85 | Hot Fuzz (2007) - Dec 11, 2010 |
| 85 | 300 (2007) - Dec 11, 2010 |
| 70 | Vertical Limit (2000) - Dec 11, 2010 |
| 60 | Enemy of the State (1998) - Dec 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |