Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yigit
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
90 Amélie (2001) - Nov 04, 2011
80 Across the Universe (2007) - Nov 04, 2011
85 Memento (2001) - Nov 04, 2011
80 Lost Highway (1997) - Nov 04, 2011
75 Lucky Number Slevin (2006) - Nov 04, 2011
50 Speed (1994) - Nov 04, 2011
65 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 04, 2011
70 The Black Dahlia (2006) - Nov 04, 2011
70 Sin City (2005) - Nov 04, 2011
90 Trainspotting (1996) - Nov 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yigit. Why not go rank more films, then come back and check it out again?