Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yobrock
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Kung Fu Hustle (2004) - Dec 09, 2009
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 09, 2009
90 The Jerk (1979) - Dec 09, 2009
65 Funny Games (2008) - Dec 09, 2009
95 Taxi Driver (1976) - Dec 09, 2009
90 12 Monkeys (1995) - Dec 09, 2009
85 Grosse Pointe Blank (1997) - Dec 09, 2009
95 Evil Dead II (1987) - Dec 09, 2009
90 Up (2009) - Dec 09, 2009
90 Seven (1995) - Dec 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yobrock. Why not go rank more films, then come back and check it out again?