![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yoshifan | |
![]() |
Movie Buff - 208 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2008
Location: Iowa City, Iowa, USA
|
|
Bio: Going into theatre, want to be a film actor. Figure I should watch lots of movies.
| |

| 70 | Avatar (2009) - Jun 07, 2010 |
| 53 | Daddy Day Care (2003) - Jun 07, 2010 |
| 77 | Hairspray (2007) - Jun 07, 2010 |
| 77 | The Princess Bride (1987) - Jun 07, 2010 |
| 66 | Blades of Glory (2007) - Jun 07, 2010 |
| 81 | Van Wilder (2002) - Jun 07, 2010 |
| 79 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jun 07, 2010 |
| 82 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jun 07, 2010 |
| 77 | Snakes on a Plane (2006) - Jun 07, 2010 |
| 86 | Airplane! (1980) - Jun 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |