![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yossarian81 | |
![]() |
Movie Buff - 493 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2010
Location: Kraków, Poland
|
|
Bio: I was born and I am expected to get old and die. Like a decent citizen.
| |

| 80 | Naked Lunch (1991) - Oct 31, 2010 |
| 80 | Snatch (2000) - Oct 25, 2010 |
| 76 | Airplane! (1980) - Oct 25, 2010 |
| 71 | Man of the Year (2006) - Oct 25, 2010 |
| 76 | Cellular (2004) - Oct 25, 2010 |
| 79 | We Own the Night (2007) - Oct 25, 2010 |
| 55 | The Quick and the Dead (1995) - Oct 25, 2010 |
| 65 | The Crazies (2010) - Oct 25, 2010 |
| 71 | Diamonds Are Forever (1971) - Oct 25, 2010 |
| 75 | L.A. Confidential (1997) - Oct 23, 2010 |
| Directors | M. Night Shyamalan |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |