![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
young freyr | |
![]() |
Movie Buff - 445 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Roman Holiday (1953) - Dec 14, 2009 |
| 50 | Babe (1995) - Dec 14, 2009 |
| 20 | Chocolat (2000) - Dec 14, 2009 |
| 45 | The Orphanage (2007) - Dec 14, 2009 |
| 80 | A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Dec 14, 2009 |
| 67 | Dick Tracy (1990) - Dec 14, 2009 |
| 80 | Secretary (2002) - Dec 14, 2009 |
| 78 | Battle Royale (2000) - Dec 14, 2009 |
| 80 | Best in Show (2000) - Dec 14, 2009 |
| 54 | Saving Silverman (2001) - Dec 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |