Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
youradhere
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2009
Location: Winnipeg, MB, Canada
Recent Rankings
72 Doubt (2008) - Feb 15, 2009
83 The Dark Knight (2008) - Feb 15, 2009
93 Pulp Fiction (1994) - Feb 15, 2009
80 Gran Torino (2008) - Feb 15, 2009
84 City of God (2003) - Feb 15, 2009
84 Revolutionary Road (2008) - Feb 15, 2009
90 Amélie (2001) - Feb 15, 2009
85 Crash (2005) - Feb 15, 2009
86 Requiem for a Dream (2000) - Feb 15, 2009
84 Pan's Labyrinth (2006) - Feb 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with youradhere. Why not go rank more films, then come back and check it out again?