![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yourmateian | |
![]() |
Movie Buff - 284 Films Ranked
Member Since: May 18, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - May 18, 2008 |
| 70 | Kindergarten Cop (1990) - May 18, 2008 |
| 90 | Rain Man (1988) - May 18, 2008 |
| 50 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - May 18, 2008 |
| 70 | The Nutty Professor (1996) - May 18, 2008 |
| 80 | Field of Dreams (1989) - May 18, 2008 |
| 40 | The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004) - May 18, 2008 |
| 65 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - May 18, 2008 |
| 70 | Liar Liar (1997) - May 18, 2008 |
| 85 | American Pie (1999) - May 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |