yoxr

yoxr
Movie Buff - 400 Film Ratings
Member Since: 18 May 2012
Location: Agoura hills, California , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Te odio. Matarse. Expreso mis opiniones.

more Recent Ratings

80 70% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 Jul 2012
7% Capote (2005) - Rated 20 May 2012
10 16% Rango (2011) - Rated 20 May 2012
100 91% Back to the Future (1985) - Rated 20 May 2012
60 46% Misery (1990) - Rated 20 May 2012
40 33% Lost in Translation (2003) - Rated 20 May 2012
100 91% Nacho Libre (2006) - Rated 20 May 2012
20 22% Inspector Gadget (1999) - Rated 20 May 2012
70 57% Broken Flowers (2005) - Rated 20 May 2012
70 57% Cast Away (2000) - Rated 20 May 2012