![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ysiad12583 | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2011
Location: USA
|

| 75 | The Santa Clause (1994) - Jan 14, 2011 |
| 90 | Office Space (1999) - Jan 14, 2011 |
| 90 | The Prestige (2006) - Jan 14, 2011 |
| 85 | Matchstick Men (2003) - Jan 14, 2011 |
| 75 | A Bug's Life (1998) - Jan 14, 2011 |
| 80 | Mamma Mia! (2008) - Jan 14, 2011 |
| 90 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 14, 2011 |
| 80 | The Lion King (1994) - Jan 14, 2011 |
| 85 | The Italian Job (2003) - Jan 14, 2011 |
| 70 | Tropic Thunder (2008) - Jan 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |