![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ysmny | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2011
Location: Turkey
|

| 70 | Annie Hall (1977) - Mar 01, 2011 |
| 80 | The Departed (2006) - Mar 01, 2011 |
| 75 | Match Point (2005) - Mar 01, 2011 |
| 65 | Whatever Works (2009) - Mar 01, 2011 |
| 75 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Mar 01, 2011 |
| 75 | Music and Lyrics (2007) - Mar 01, 2011 |
| 95 | Closer (2004) - Mar 01, 2011 |
| 90 | The Wrestler (2008) - Mar 01, 2011 |
| 70 | Black Swan (2010) - Mar 01, 2011 |
| 40 | We Don't Care About Music Anyway (2009) - Mar 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |