![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yuceinsan | |
![]() |
Film Freak - 660 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Hancock (2008) - Jun 16, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Jun 16, 2010 |
| 80 | Alien 3 (1992) - Jun 16, 2010 |
| 80 | Paprika (2006) - Jun 16, 2010 |
| 70 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Jun 16, 2010 |
| 10 | Street Fighter (1994) - Jun 16, 2010 |
| 55 | The African Queen (1951) - Jun 16, 2010 |
| 60 | The Princess Bride (1987) - Jun 16, 2010 |
| 85 | Quantum of Solace (2008) - Jun 16, 2010 |
| 80 | Virus (1999) - Jun 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |