![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yupdrummer | |
![]() |
Movie Buff - 338 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2006
Location: USA
|

| 88 | Demolition Man (1993) - May 08, 2012 |
| 82 | Black Hawk Down (2001) - May 08, 2012 |
| 89 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - May 08, 2012 |
| 93 | The Princess Bride (1987) - May 08, 2012 |
| 85 | Johnny Dangerously (1984) - May 08, 2012 |
| 89 | The Lost Boys (1987) - May 08, 2012 |
| 90 | Wayne's World (1992) - May 08, 2012 |
| 86 | The Italian Job (2003) - May 08, 2012 |
| 78 | Twister (1996) - May 08, 2012 |
| 82 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - May 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |