![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yupppie | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Firm (1993) - Nov 19, 2009 |
| 80 | The Ninth Gate (1999) - Nov 19, 2009 |
| 89 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Nov 19, 2009 |
| 69 | Predator 2 (1990) - Nov 19, 2009 |
| 40 | Zoolander (2001) - Nov 19, 2009 |
| 45 | The Faculty (1998) - Nov 19, 2009 |
| 50 | Click (2006) - Nov 19, 2009 |
| 40 | Training Day (2001) - Nov 19, 2009 |
| 20 | Eragon (2006) - Nov 19, 2009 |
| 60 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |