![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
yuspawn | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: Serbia
|

| 60 | Junior (1994) - Oct 11, 2008 |
| 70 | Apollo 13 (1995) - Oct 11, 2008 |
| 63 | Around the World in 80 Days (2004) - Oct 11, 2008 |
| 70 | Batman Returns (1992) - Oct 11, 2008 |
| 70 | The Waterboy (1998) - Oct 11, 2008 |
| 70 | Bedazzled (2000) - Oct 11, 2008 |
| 70 | The Game (1997) - Oct 11, 2008 |
| 80 | Die Hard (1988) - Oct 11, 2008 |
| 70 | Rocky (1976) - Oct 11, 2008 |
| 90 | The Shining (1980) - Oct 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |