Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
yuval
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Israel
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Leap Year (2010) - Feb 08, 2010
85 Trainspotting (1996) - Jan 24, 2010
89 Avatar (2009) - Jan 24, 2010
89 Rob Roy (1995) - Dec 28, 2009
79 Eragon (2006) - Dec 28, 2009
85 The Golden Compass (2007) - Dec 28, 2009
90 Waltz with Bashir (2008) - Dec 28, 2009
70 Battlefield Earth (2000) - Dec 28, 2009
89 The Rock (1996) - Dec 28, 2009
90 Minority Report (2002) - Dec 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with yuval. Why not go rank more films, then come back and check it out again?