![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
z0mbi3 | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2009
Location: Portugal
|

| 80 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Aug 10, 2009 |
| 70 | Erin Brockovich (2000) - Aug 10, 2009 |
| 60 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 10, 2009 |
| 70 | Contact (1997) - Aug 10, 2009 |
| 60 | Double Jeopardy (1999) - Aug 10, 2009 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Aug 10, 2009 |
| 80 | Van Wilder (2002) - Aug 10, 2009 |
| 70 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Aug 10, 2009 |
| 70 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 10, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |