Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
z123666
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2008
Location: TOULOUSE, France
Bio: johnny be good
Recent Rankings
99 Titanic (1997) - Jun 05, 2008
85 The Pacifier (2005) - Jun 05, 2008
90 Fun with Dick and Jane (2005) - Jun 05, 2008
85 Matilda (1996) - Jun 05, 2008
30 Ice Age: The Meltdown (2006) - Jun 05, 2008
100 Psycho (1960) - Jun 05, 2008
100 The Fifth Element (1997) - Jun 05, 2008
95 Bruce Almighty (2003) - Jun 05, 2008
100 Eurotrip (2004) - Jun 05, 2008
100 The Green Mile (1999) - Jun 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with z123666. Why not go rank more films, then come back and check it out again?