![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zabbed | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 65 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Gia (1998) - Aug 18, 2009 |
| 95 | D.E.B.S. (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Labyrinth (1986) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Signs (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Meet the Parents (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Trainspotting (1996) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |