zachheltzel

zachheltzel
Cinema Addict - 1009 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2012
Location: Phoenix, Arizona, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Aspiring noun.

more Recent Ratings

50 36% The Menu (2022) - Rated 03 Dec 2022
40 28% Ticket to Paradise (2022) - Rated 03 Dec 2022
85 81% The Fabelmans (2022) - Rated 03 Dec 2022
30 19% Smile (2022) - Rated 03 Dec 2022
90 90% Tár (2022) - Rated 03 Dec 2022
75 61% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 03 Dec 2022
10 3% She Said (2022) - Rated 03 Dec 2022
45 32% Bones and All (2022) - Rated 03 Dec 2022
85 81% Aftersun (2022) - Rated 03 Dec 2022
30 19% Don't Worry Darling (2022) - Rated 03 Dec 2022