![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zachsavage | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2009
Location: CT, USA
|
|
Message Sent!
Bio: i wanna find more movies
| |

| 85 | The Tree of Life (2011) - Nov 08, 2011 |
| 75 | Basket Case (1982) - Nov 08, 2011 |
| 80 | Solaris (1972) - Nov 08, 2011 |
| 83 | Stalker (1979) - Nov 08, 2011 |
| 85 | Drive (2011) - Oct 15, 2011 |
| 94 | The Passion of Joan of Arc (1928) - Jul 06, 2011 |
| 84 | Hour of the Wolf (1968) - Jul 06, 2011 |
| 75 | Battleship Potemkin (1925) - Jul 05, 2011 |
| 40 | Dragnet (1987) - Jul 03, 2011 |
| 50 | Hackers (1995) - Jul 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |