![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zafayar | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: melbourne, VIC, Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Who Am I? (1998) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Free Willy (1993) - Jul 19, 2009 |
| 25 | 10,000 B.C. (2008) - Jul 19, 2009 |
| 50 | The Avengers (1998) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Grease (1978) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Ocean's Thirteen (2007) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Evil Dead II (1987) - Jul 19, 2009 |
| 10 | Snakes on a Plane (2006) - Jul 19, 2009 |
| 40 | Shrek 2 (2004) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Blow (2001) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |