![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zaggazah | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: Singapore
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Agent Cody Banks (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Anastasia (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |