Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zait21
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
10 Daredevil (2003) - Aug 13, 2007
90 Walk the Line (2005) - Aug 13, 2007
30 xXx: State of the Union (2005) - Aug 13, 2007
85 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
80 We Were Soldiers (2002) - Aug 13, 2007
70 Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007
69 Liar Liar (1997) - Aug 13, 2007
49 The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007
90 Blow (2001) - Aug 13, 2007
64 Bio-Dome (1996) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zait21. Why not go rank more films, then come back and check it out again?