Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zakx
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Ferris Bueller's Day Off (1986) - Apr 03, 2011
100 A Clockwork Orange (1971) - Feb 05, 2011
95 Kick-Ass (2010) - Feb 05, 2011
100 Tron: Legacy (2010) - Feb 05, 2011
97 The Social Network (2010) - Feb 05, 2011
75 Salt (2010) - Feb 05, 2011
100 The Town (2010) - Feb 05, 2011
95 Inception (2010) - Feb 05, 2011
75 Funny People (2009) - Dec 14, 2009
92 Idiocracy (2006) - Dec 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zakx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?