zardoz
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out zardoz's...
95 88% | A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
70 59% | Slasher (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
65 42% | Mean Creek (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
85 80% | Red Eye (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
100 94% | 3 Extremes (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
70 59% | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007 |
55 18% | Last Action Hero (1993) - Rated 14 Aug 2007 |
70 59% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 14 Aug 2007 |
60 27% | Trekkies (1997) - Rated 14 Aug 2007 |
35 1% | Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 14 Aug 2007 |