Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zarodinu
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
Recent Rankings
92 12 Angry Men (1957) - Jul 16, 2009
86 Rififi (1955) - Jul 16, 2009
100 Seven Samurai (1954) - Jul 16, 2009
92 Sansho the Bailiff (1954) - Jul 16, 2009
94 Rear Window (1954) - Jul 16, 2009
82 On the Waterfront (1954) - Jul 16, 2009
86 Dial M for Murder (1954) - Jul 16, 2009
92 Ugetsu (1953) - Jul 16, 2009
88 Tokyo Story (1953) - Jul 16, 2009
88 Pickup on South Street (1953) - Jul 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zarodinu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?