![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zaxeeq | |
![]() |
Movie Buff - 272 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2011
Location: Brno, Czech Republic
|

| 90 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Aug 19, 2011 |
| 90 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Aug 19, 2011 |
| 99 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Aug 19, 2011 |
| 99 | Watchmen (2009) - Aug 19, 2011 |
| 95 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Aug 19, 2011 |
| 80 | The Running Man (1987) - Aug 19, 2011 |
| 80 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Aug 19, 2011 |
| 50 | Battlefield Earth (2000) - Aug 19, 2011 |
| 100 | Sexmission (1984) - Aug 19, 2011 |
| 95 | Tron (1982) - Aug 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |