![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zcacinovic | |
![]() |
Film Freak - 543 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Zagreb, Croatia
|

| 85 | Inception (2010) - Aug 18, 2010 |
| 35 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Jul 28, 2009 |
| 70 | High Fidelity (2000) - Jul 27, 2009 |
| 55 | Tango & Cash (1989) - Jul 27, 2009 |
| 55 | Twins (1988) - Jul 27, 2009 |
| 50 | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jul 27, 2009 |
| 35 | Scary Movie (2000) - Jul 27, 2009 |
| 85 | The Ninth Gate (1999) - Jul 27, 2009 |
| 70 | Mulholland Drive (2001) - Jul 27, 2009 |
| 70 | Equilibrium (2002) - Jul 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |