![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zdagher | |
![]() |
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2008
Location: Lebanon
|

| 75 | Once Upon a Time in America (1984) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Stand by Me (1986) - Sep 12, 2009 |
| 85 | The Darjeeling Limited (2007) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Failure to Launch (2006) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Big (1988) - Sep 12, 2009 |
| 80 | Shallow Hal (2001) - Sep 12, 2009 |
| 85 | U-571 (2000) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Enemy of the State (1998) - Sep 12, 2009 |
| 70 | Bicentennial Man (1999) - Sep 12, 2009 |
| 90 | The Notebook (2004) - Sep 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |