zdravko

zdravko
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: movi sad, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% The Green Mile (1999) - Rated 13 Feb 2012
80 56% Conan the Destroyer (1984) - Rated 13 Feb 2012
80 56% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 13 Feb 2012
70 42% Saturday Night Fever (1977) - Rated 13 Feb 2012
80 56% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
80 56% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 13 Feb 2012
60 35% RoboCop (1987) - Rated 13 Feb 2012
4% The Postman (1997) - Rated 13 Feb 2012
100 87% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Feb 2012
70 42% The Birds (1963) - Rated 13 Feb 2012