![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
zeal | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007 |
| 55 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Lethal Weapon 3 (1992) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Shrek (2001) - Aug 13, 2007 |
| 20 | 13 Going on 30 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |