Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zedlic
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: May 2, 2009
Location: Iceland
Recent Rankings
85 Blade Runner (1982) - Feb 15, 2010
80 The Aviator (2004) - Feb 15, 2010
85 American Psycho (2000) - Feb 15, 2010
85 Amélie (2001) - Feb 15, 2010
90 All the President's Men (1976) - Feb 15, 2010
85 Alien (1979) - Feb 15, 2010
90 Airplane! (1980) - Feb 15, 2010
75 Adaptation. (2002) - Feb 15, 2010
90 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 15, 2010
80 12 Monkeys (1995) - Feb 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zedlic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?