Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
zefir
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: Spain
Recent Rankings
71 Cyrus (2010) - Jan 19, 2011
77 The Kids Are All Right (2010) - Jan 19, 2011
75 Avatar (2009) - Aug 02, 2010
77 The Cove (2009) - Aug 02, 2010
78 Kick-Ass (2010) - Aug 02, 2010
73 Whatever Works (2009) - Oct 16, 2009
70 Anything Else (2003) - Oct 16, 2009
77 (500) Days of Summer (2009) - Sep 24, 2009
76 District 9 (2009) - Sep 07, 2009
76 Dazed and Confused (1993) - Sep 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with zefir. Why not go rank more films, then come back and check it out again?